koupelnyOK.cz

HOPA Pevná stěna SMART PINA BARVA rámu Chrom/Leštěný hliník (ALU), Rozměr A 90 cm, Směr zavírání Univerzální Levé / Pravé, Výplň Grape bezpečnostní sklo 6 mm OLBPIN90CGBV

Oblíbený a kvalitní kus HOPA Pevná stěna SMART PINA BARVA rámu Chrom/Leštěný hliník (ALU), Rozměr A 90 cm, Směr zavírání Univerzální Levé / Pravé, Výplň Grape bezpečnostní sklo 6 mm OLBPIN90CGBV od značky se zárukou kvality HOPA lze pořídit zde teď právě ve slevě. 3 591 Kč.
EAN: 575276
HOPA Pevná stěna SMART PINA BARVA rámu Chrom/Leštěný hliník (ALU)
Přejít do obchodu »
Značka: HOPA
3 591

Pevná stěna SMART – PINA je určena pouze pro montáž v kombinaci se sprchovými dveřmi do niky SMART – ALARO a SMART – SELVA. Kombinací těchto sprchových dveří a pevné stěny jednoduše vytvoříte atraktivní sprchový kout. Pevnou stěnu PINA nelze instalovat jako samostatnou stěnu. Neslouží jako samostatný sprchový kout nebo zástěna, je určena pouze pro sprchové dveře SMART – ALARO a sprchové dveře niky SMART – SELVA. Kombinací dveří a sprchových dveří vytvoříte sprchový kout. Je možné instalovat na sprchové vaničky nebo velmi elegantní přímo na podlahu. Při montáži přímo na podlahu jsou velmi efektivním řešením pro odvod vody podlahové odtokové žlaby. Podívejte se na bohatou nabídku designových doplňků Olsen Spa pro tento elegantní sprchový kout. A zpestřete design své nové koupelny. Vyberte si z naší bohaté nabídky, sprchová baterie skvěle doplní design vašeho sprchového koutu, sprchová růžice s masážními tryskami zajistí komfort při sprchování a držák sprchové růžice za skvělou cenu. Sprchové poličky a koupelnová chemie pro snadnou údržbu a pořádek v celé vaší koupelně. Sprchový hydromasážní panel posune Vaše sprchování na zcela novou úroveň a to se stane opravdovým zážítkem. Rozměry pevné stěny SMART – PINA: Barva hliníkového rámu: chrom Bezpečnostní sklo 6 mm čiré Montážní rozměr 70 cm: 680 – 700 × 1900 mm Montážní rozměr 80 cm: 780 – 800 × 1900 mm Montážní rozměr 90 cm: 880 – 900 × 1900 mm Montážní rozměr 100 cm: 980 – 1000 × 1900 mm ZÁRUKA 2 ROKY. Tento nejprodávanější produkt HOPA Pevná stěna SMART PINA BARVA rámu Chrom/Leštěný hliník (ALU), Rozměr A 90 cm, Směr zavírání Univerzální Levé / Pravé, Výplň Grape bezpečnostní sklo 6 mm OLBPIN90CGBV od našeho předního výrobce HOPA můžete najít tady a teď právě za extra cenu.

Další produkty od výrobce HOPA