koupelnyOK.cz

SLEZAK-RAV Vodovodní baterie sprchová LABE, Barva: černá matná/zlato, Rozměr: 150 mm L581.5CMATZ

Kvalitní a žádaný produkt SLEZAK-RAV Vodovodní baterie sprchová LABE, Barva: černá matná/zlato, Rozměr: 150 mm L581.5CMATZ od kvalitního výrobce SLEZAK-RAV pohodlně dostanete na našich stránkách teď výhodně! 2 937 Kč. EAN: 906796
SLEZAK-RAV Vodovodní baterie sprchová LABE
Popis produktu

Vodovodní baterie sprchová nástěnná. tato baterie je vybavena keramickou kartuší o průměru 35 mm KA3501 provedení černá matná/zlato Baterie sprchová Labe se vyrábí pouze v rozteči 150 mm. Tuto baterii lze kombinovat s umyvadlovými a vanovými a bateriemi ze série LABE SLEZÁK – RAV. Záruka: na těsnost odlitku (tělo baterie) – 10 let na kartuši – 6 let na povrchovou úpravu – 2 roky na ostatní díly dle Občanského zákoníku Zakázková výroba – termín dodání 2-4 týdny.. Hodně oblíbený produkt SLEZAK-RAV Vodovodní baterie sprchová LABE, Barva: černá matná/zlato, Rozměr: 150 mm L581.5CMATZ od značky s dlouholetou historií SLEZAK-RAV pohodlně pořídíte ještě dnes za mimořádně nízkou cenu.
Kvalitní a levný produkt SLEZAK-RAV Vodovodní baterie sprchová LABE, Barva: lze pořídit již dnes na našem webu umístěný v kategorii koupelnové baterie! Vyberte si jiné produkty z této oblíbené rubriky za skvělou cenu.