koupelnyOK.cz

SAPHO X-ROUND závěsné kosmet. zrcátko s LED osvětl., průměr 200mm, chrom XR007

Ve slevě kus SAPHO X-ROUND závěsné kosmet. zrcátko s LED osvětl., průměr 200mm, chrom XR007 od značky s dlouholetou historií SAPHO můžete dostat momentálně v naši nabídce za super peníze. 3 868 Kč. EAN: 8592207017872
SAPHO X-ROUND závěsné kosmet. zrcátko s LED
Přejít do obchodu »
Značka: Sapho
3 868
Popis produktu

Závěsné kosmetické zrcátko, s LED osvětlením otočné 3x zoom osvětlení zajišťuje 22 LED diod, 5,6 W přívod el. proudu pod krytkou u zdi vypínač umístěn na zadní straně zrcátka délka ramene max. 380 mm, ve složeném stavu 90 mm Série X-ROUND je jedna z nejprodávanějších sérií. Svým kulatým tvarem úchytu se jedná o zajímavý doplněk, který se hodí do většiny koupelnových interiérů. Série nabízí širokou nabídku doplňků včetně poliček a kosmetických zrcátek. Série zahrnuje i variantu doplňků s matným černým povrchem, které doporučujeme v kombinaci s vodovodní baterií SPY v provedení černá mat. Nechte se okouzlit čistými liniemi a podtrhněte vzezření své koupelny doplňky z této řady. Doporučená údržba:Pro zachování estetické kvality výrobku se doporučuje čistit povrch černých výrobků (koupelnových doplňků, stojanů a dalších), pouze měkkým hadříkem a vodou. Zároveň se doporučuje vždy po použití otřít povrch do sucha, aby na povrchu nezůstávaly kapky vody, které by se následně mohly začít usazovat ve formě vodního kamene.Pro čištění se nesmí používat abrazivní prostředky ani agresivní čisticí prostředky. Prodloužená záruka na povrchovou úpravu EAN: 8592207017872. Ve slevě tento výrobek SAPHO X-ROUND závěsné kosmet. zrcátko s LED osvětl., průměr 200mm, chrom XR007 od výrobce se zárukou kvality SAPHO jednoduše můžete sehnat právě nyní na našich stránkách se slevou.
Kvalitní a oblíbený produkt SAPHO X-ROUND závěsné kosmet. zrcátko s LED osvětl., můžete dostat ještě tady a teď na našich stránkách v rubrice koupelnová zrcadla! Pořiďte si ještě další zboží z této populární rubriky za internetové ceny.