koupelnyOK.cz

SAPHO MAKALA skříňka s vrchní deskou 89,5x35x45,2 cm, ořech bruno ML098

Vysoce kvalitní produkt SAPHO MAKALA skříňka s vrchní deskou 89,5x35x45,2 cm, ořech bruno ML098 od přední společnosti SAPHO snadno můžete najít u nás teď za parádní cenu! 3 990 Kč. EAN: 8590913856990
SAPHO MAKALA skříňka s vrchní deskou
Přejít do obchodu »
Značka: Sapho
3 990
Popis produktu

TIP-ON S mechanickým otvíráním TIP-ON od firmy Blum se bezúchytková čela a dvířka otvírají jakoby sama od sebe – stačí na ně jen krátce zlehka ťuknout. Pro zavření na čílko nebo dveře lehounce zatlačte.Mechanismus TIP-ON zůstane nepoškozen, i když dvířka, výklopy nebo výsuvy jednou vytáhnete ručně. Bezúchytkové otvírání TIP-ON TIP-ON pro dvířka TIP-ON pro zásuvky Závěsná skříňka 1x zásuvka s vrchní deskou Variabilní umístění úchytky nebo bezúchytkový systém Standardně dodáváno s úchytkou S160C, rozteč uchycení 160 mm Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu, připraven k okamžité instalaci.Nábytek instalujte na rovnou stěnu. Při zkroucení korpusu skříňky může dojít k poruše funkce dovíracích mechanismů. Nevystavujte nábytek trvalé vlhkosti a styku s vodou.Po použití koupelnu řádně odvětrejte. Kompozice MAKALA nabízí jak kombinaci umyvadlové skříňky a skříňky s vrchní deskou, tak i samostatné použití jednotlivých skříněk. Barevné varianty zahrnují 4 dekory lamina a bílou barvu (lesklá úprava). Pro umyvadlovou skříňku je na výběr keramické umyvadlo nebo umyvadlo z litého mramoru. Další variabilitou je úchytka SIMP z kartáčovaného niklu, kterou je možno instalovat svisle nebo vodorovně dle přiložené šablony. Při použití samostatné skříňky se úchytka nemusí instalovat vůbec – zásuvku lze otevřít za spodní okraj. Za příplatek lze skříňky vybavit otvíracím mechanismem TIP ON BLUMOTION od firmy BLUM. Cena příplatku na dotaz. Přehled umyvadlových skříněk: ML090 Makala umyvadlová skříňka, bílá ML091 Makala umyvadlová skříňka, dub stříbrný ML092 Makala umyvadlová skříňka, borovice rustik ML093 Makala umyvadlová skříňka, ořech bruno ML094 Makala umyvadlová skříňka, dub benátský Tip: Ke skříňkám MAKALA se skvěle hodí široká škála doplňkových skříněk série ESPACE, které nabízíme ve stejných barevných dekorech. Série KOMPOZICE zahrnuje skříňky hranaté i zaoblené a v různém barevném provedení. S výběrem umyvadla na desku, keramickým nebo z litého mramoru. Kompozice jsou jednotlivé skříňky, které lze kombinovat s doplňkovými skříňkami z naší nabídky. EAN: 8590913856990. Tento unikátní kousek SAPHO MAKALA skříňka s vrchní deskou 89,5x35x45,2 cm, ořech bruno ML098 od skvělého výrobce SAPHO jde nakoupit právě nyní skutečně levně.
Tento unikátní výrobek SAPHO MAKALA skříňka s vrchní deskou 89,5x35x45,2 cm, ořech bruno je k získání snadno na našem webu zařazený v rubrice koupelnový nábytek! Máme pro vás zcela nové výrobky ve zmiňované rubrice za super cenu.