koupelnyOK.cz

HOPA Čtvrtkruhový sprchový kout LUNA BARVA rámu Bílá, Rozměr A 90 cm, Rozměr B 90 cm, Typ otvírání Zavírání do středu, Výplň Polystyrol 2,2 mm (acrilico) OLBLUN90C

Hodně prodávaný kousek HOPA Čtvrtkruhový sprchový kout LUNA BARVA rámu Bílá, Rozměr A 90 cm, Rozměr B 90 cm, Typ otvírání Zavírání do středu, Výplň Polystyrol 2,2 mm (acrilico) OLBLUN90C od odblíbeného výrobce HOPA snadno najdete v aktuální nabídce skutečně výhodně! 3 375 Kč.
EAN: 573858
Produkt bez obrázku
Přejít do obchodu »
Značka: HOPA
3 375

Praktický a odolný čtvrtkruhový plastový sprchový kout Olsen Spa LUNA. Sprchové kouty s originálním systémem Colibri vynikají kvalitním zpracováním plastového rámu. Komfort designu podtrhují transparentní plisé profily. Tento model nabízí dva koncepty shrnování (na stranu / do středu). Velkou výhodou je úspora místa v malých koupelnách, ale také odolnost vůči nárazům. Se ZÁRUKOU 5 let!Plastový sprchový kout Olsen Spa LUNA vynikají vysoce kvalitním zpracováním a spolehlivou funkčností všech součástí a materiálů. Zástěnu LUNA lze vyrobit s různými rádiusy (R50, R55, R60 atd). Sprchový kout je dodáván bez vaničky, z naší nabídky sprchových vaniček si vyberete tu pravou pro Vaši koupelnu. Tento praktický sprchový kout můžete doplnit dalšími designovými produkty Olsen Spa, které zvýrazní Vaši novou moderní koupelnu. Vyberte si z naší bohaté nabídky sprchových baterií, sprchových růžic a jejich držáků, sprchových poliček a koupelnové chemie pro snadnou údržbu celé vaší koupelny. S použitím sprchových hydromasážních panelů dostane Vaše sprchování nový rozměr a stane se opravdovým zážitkem. Pro zvýšení bezpečnosti Vašeho sprchování se podívejte na nabídku sprchových madel Olsen Spa. Přednosti sprchového koutu Olsen Spa LUNA: originální systém Colibri (rozměrová a tvarová variabilita) robustní plastový rám výplň rámu: plastové transparentní profily úspora místa dva koncepty shrnování: na stranu / do středu odolnost vůči nárazům vhodné pro hotely a penziony výběr rozměrů sprchového koutu: 90 – 75 × 90 – 75 × 185 cm, šířka vstupu max. 98 cm (zavírání na stranu, levé/pravé univerzální provedení) 90 – 75 × 90 – 75 × 185 cm, šířka vstupu max. 91 cm (zavírání do středu) ZÁRUKA 5 let. Povedený výrobek HOPA Čtvrtkruhový sprchový kout LUNA BARVA rámu Bílá, Rozměr A 90 cm, Rozměr B 90 cm, Typ otvírání Zavírání do středu, Výplň Polystyrol 2,2 mm (acrilico) OLBLUN90C od značky s dlouholetou historií HOPA jednoduše získáte zde nyní za mimořádně nízkou cenu.