koupelnyOK.cz

REA Podomítková nádržka pro WC mísu s tlačítkem zlatá REA-E9851

Super kus REA Podomítková nádržka pro WC mísu s tlačítkem zlatá REA-E9851 od přední společnosti REA máte možnost dostat tady teď za výborné peníze! 6 490 Kč. EAN: 5902557351671
REA Podomítková nádržka pro WC
Přejít do obchodu »
Značka: REA
6 490
Popis produktu

Mimořádně funkční podomítková nádržka pro toaletní mísy Rea. Jedná se o produkt, který dokonale vyplní prostor koupelny při zachování dokonalého vzhledu a estetiky interiéru. Nádržka je určena pro zapuštěnou montáž. Díky univerzální šířce montážních otvorů se hodí ke všem WC mísám Rea a mísám od jiných výrobců. Byla vyrobena z nerezové oceli. Díky speciální fázi výroby je extrémně odolná. Podomítková nádržka je vybavena dvoufunkčním splachovacím tlačítkem, zvukově izolační podložkou, sadou trubek, sadou pro zapuštění nádržky a montážní sadou pro zavěšení záchodové mísy. Typ nádržky: pro WC mísy Minimální hloubka instalace: 90 mm Rozteč montážních šroubů: 18-23 cm Proplachování: 3/6 litrů Sada obsahuje zvukově izolační podložku: ano EAN: 5902557351671. Nový kus REA Podomítková nádržka pro WC mísu s tlačítkem zlatá REA-E9851 od výrobce se zárukou kvality REA snadno můžete sehnat již dnes za mimořádně nízkou cenu.
Žádaný výrobek můžete koupit právě teď tady u nás zařazený v rubrice záchody. Nyní můžete najít další zboží ve zmíněné kategorii za výhodné peníze.