koupelnyOK.cz

HOPA 3-dílné sprchové dveře do niky MELIDE BARVA rámu Chrom/Leštěný hliník (ALU), Rozměr A 90 cm, Směr zavírání Univerzální Levé / Pravé, Výplň Čiré bezpečnostní sklo 5 mm OLBMELID90CC

Výjimečný a žádaný výrobek HOPA 3-dílné sprchové dveře do niky MELIDE BARVA rámu Chrom/Leštěný hliník (ALU), Rozměr A 90 cm, Směr zavírání Univerzální Levé / Pravé, Výplň Čiré bezpečnostní sklo 5 mm OLBMELID90CC od přední značky HOPA můžete získat tady a teď právě za outletovou cenu. 5 841 Kč.
EAN: 1116650
Produkt bez obrázku
Přejít do obchodu »
Značka: HOPA
5 841

Robustní 3-dílné sprchové dveře do niky MELIDE s moderním designem. Sprchové dveře s posuvným otvíráním představují praktické řešení pro zděné kouty a niky v rozměru 90 – 110 cm. Díky posuvu dvou dveřních skel vzniká větší vstupní otvor než u 2-křídlých zástěn. Univerzální pravé i levé provedení. Sprchové dveře tvoří posuvné skleněné stěny, řeší atypické vstupy v prostorných koupelnách. Velmi luxusní vzhled. Dodává se v univerzálním pravém i levém provedení. Montáž sprchových dveří je možná jak na vaničku (standardně dodáváno bez vaničky) nebo přímo na podlahu. Při použití přímo na podlahu je velmi elegantním řešením pro odvod vody podlahový odtokový žlab. Podívejte se na bohatou nabídku designových doplňků Olsen Spa pro tyto elegantní sprchové dveře. Zpestřete design nové moderní koupelny. Vyberte si z naší bohaté nabídky sprchové hadice, sprchové růžice a držáky sprchových růžic. Sprchové poličky a koupelnová chemie pro snadnou údržbu a pořádek v celé vaší koupelně. Vanové vodopády posunou Vaše sprchování na zcela novou úroveň a stane se opravdovým zážitkem. Parametry sprchové zástěny MELIDE: 3- dílná zástěna (1x pevné sklo, 2x posuvné sklo) Barva hliníkového rámu: chrom Bezpečnostní čiré sklo 5 mm Univerzální pravé / levé provedení Rozměry sprchové zástěny MELIDE: Montážní rozměr pro šířku 90 cm: 86,9-90,9 × 195 cm, šířka vstupu 31 cm Montážní rozměr pro šířku 100 cm: 96,9-100,9 × 195 cm, šířka vstupu 38 cm Montážní rozměr pro šířku 110 cm: 106,9-110,9 × 195 cm, šířka vstupu 44 cm ZÁRUKA 2 ROKY. Hodně prodávaný kus HOPA 3-dílné sprchové dveře do niky MELIDE BARVA rámu Chrom/Leštěný hliník (ALU), Rozměr A 90 cm, Směr zavírání Univerzální Levé / Pravé, Výplň Čiré bezpečnostní sklo 5 mm OLBMELID90CC od známé značky HOPA získáte na našich stránkách teď právě napořád výhodně.

Další produkty z kategorie Sprchové kouty
Další produkty od výrobce HOPA