koupelnyOK.cz

POLYSAN ALTIS LINE BLACK obdélníkový sprchový kout 1400×800 mm, L/P varianta AL4112BAL5912B

Hodně prodávaný produkt POLYSAN ALTIS LINE BLACK obdélníkový sprchový kout 1400x800 mm, L/P varianta AL4112BAL5912B od skvělého výrobce POLYSAN jednoduše můžete pořídit u nás teď trvale výhodně! 19 664 Kč. EAN: 8590913906206
POLYSAN ALTIS LINE BLACK obdélníkový
Přejít do obchodu »
Značka: Polysan
19 664
Popis produktu

Nový produkt POLYSAN ALTIS LINE BLACK obdélníkový máte možnost najít bezprostředně tu na stránkách v populární rubrice sprchové kouty! Nyní si můžete koupit další produkty ze zmíněné kategorie za super ceny!
Směr otevírání – univerzální Instalace je možná s levým nebo pravým otevíráním dveří. Antidrop Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn. Bezrámové sprchové zástěny Ochranu proti přetečení vody u bezrámových zástěn zajišťuje nízká přetoková lišta, která dotváří čistý vzhled zástěny. Bezrámové zástěny tak působí svěžím elegantním dojmem. ALTIS LINE vyniká minimem kovových profilů v kombinaci s elegancí čirého skla. Odlehčený dojem umocňuje i jednoduché a praktické madlo. Sprchové dveře řady ALTIS LINE se posouvají na vodících dílech, takže při otevírání nezabírají žádný prostor okolo sprchového koutu. Jednoduchost designu zaručuje i snadnou údržbu. Celková charakteristika sprchových zástěn série ALTIS LINE: Velkoprůměrová ložisková kola skrytá v profilu zaručují bezvadný chod na mnoho let. Při výrobě dveří je použito bezpečnostní sklo o síle 8 mm s oboustrannou povrchovou úpravou ANTIDROP pro snadnou údržbu. Rozstřiku vody zabraňuje prahová lišta a magnetické těsnění. Dveře jsou děleny na část posuvnou a část pevnou – umožňují variabilní instalaci s levým nebo pravým otevíráním. Profily ve dvou barevných variantách – chrom a matná černá Sklo dveří je volně zavěšené bez spodního vodícího profilu, vstup je bezbariérový. K čištění skel doporučujeme ASC čistící a ochranný prostředek, 94000. Velkoprůměrová ložisková kola skrytá v profilu zaručují bezchybný chod po mnoho let. Integrovaný systém přidržení dveří v otevřené i zavřené pozici brání jejich samovolnému pohybu.Zároveň umožňuje instalovat dveře do niky bez magnetického těsnění pro čistý design a větší vstup. Vodící díl je základem spolehlivého a tichého posuvného systému, který zajišťuje pohodlné otevírání dveří v malém prostoru. Přetoková lišta brání úniku vody mimo sprchový kout. Zástěny lze instalovat přímo na podlahu bez sprchové vaničky a umožňují tak bezbariérový přístup. EAN: 8590913906206. Vynikající produkt POLYSAN ALTIS LINE BLACK obdélníkový sprchový kout 1400×800 mm, L/P varianta AL4112BAL5912B originál od výrobce POLYSAN lze nakoupit právě nyní na našich stránkách trvale výhodně.