koupelnyOK.cz

MEREO Sprchový kout, LIMA, čtverec, 100x100x190 cm, chrom ALU, sklo Point CK86432K

Tento designový produkt MEREO Sprchový kout, LIMA, čtverec, 100x100x190 cm, chrom ALU, sklo Point CK86432K značky MEREO snadno získáte v aktuální nabídce až neuvěřitelně levně! 15 111 Kč. EAN: 693521
MEREO Sprchový kout
Přejít do obchodu »
Značka: MEREO
15 111
Popis produktu

Lima je řada sprchových koutů Mereo, která navodí pocit čistého designu v každé moderní koupelně. Rovné hladké plochy, čisté linie a ostré hrany profilů umocňují pocit exkluzivity. Kvalitní skleněné výplně s bezpečnostním sklem je možné zvolit jak v čirém provedení, tak v neprůhledném provedení se sklem Point, které navodí lepší pocit intimity při sprchování. Snadné zavření a těsnost zajišťují stírací a silikonové lišty, opatřené na vstupní části magnetem, nejedná se však o hermeticky uzavřený výrobek.Lehké otevírání a seřízení zabezpečují stavitelné ložiskové pojezdy (dvojkolečko). Jednoduchou údržbu a možnost vyčistit i ta nejméně přístupná místa koutu pak zajišťují spodní pojezdy s pružinovým mechanismem, pro snadné vysazení posuvné části z rámu.Za zmínku pak jistě stojí inovativní systém montáže pomocí CLICK systému. Tento systém montáže snižuje počet operací, nutných pro sestavení celého koutu a odbourává některé složitější operace, jako je vrtání do profilů. Také další části koutu jsou dodávány s ohledem na maximální rychlost montáže svépomocí.Výrobky v čirém provedení jsou opatřeny ochrannou vrstvou skla již při výrobě EASY CLEAN. Tato ochranná vrstva vytváří na povrchu skla neviditelný štít. Odstřikující voda je odpuzována a nemůže reagovat s povrchem skla. Tím nedochází k usazování nečistot, minerálů a nemnoží se bakterie. Proto je sklo snadno čistitelnéV ceně koutu není zahrnuta cena vaničky.. Kvalitní a oblíbený kus MEREO Sprchový kout, LIMA, čtverec, 100x100x190 cm, chrom ALU, sklo Point CK86432K od známého předního výrobce MEREO máte možnost pořídit v naší nabídce opravdu levně.
Výjimečný produkt MEREO Sprchový kout, LIMA, čtverec, 100x100x190 cm, chrom ALU, sklo Point CK86432K lze nakoupit mimo jiné tu na našich stránkách ve známé sekci sprchové kouty! Nyní najdete vyjímečné produkty z naší rubriky za extra cenu!