koupelnyOK.cz

HOPA Sprchové dveře BELVER BLACK BARVA rámu Černá, Rozměr A 140 cm, Směr zavírání Univerzální Levé / Pravé, Výplň Čiré bezpečnostní sklo 8 mm BCBELV14BC

Diskontní kus HOPA Sprchové dveře BELVER BLACK BARVA rámu Černá, Rozměr A 140 cm, Směr zavírání Univerzální Levé / Pravé, Výplň Čiré bezpečnostní sklo 8 mm BCBELV14BC od výrobce s dobrým jménem HOPA jednoduše získáte v naší nabídce za výhodnou cenu. 15 111 Kč.
EAN: 1017788
HOPA Sprchové dveře BELVER BLACK BARVA rámu Černá
Přejít do obchodu »
Značka: HOPA
15 111
Popis produktu

Luxusní propracovaný design představují sprchové dveře do niky HOPA BELVER BLACK v trendově černé barvě. Netradiční a velmi elegantní otvírání dveří, z 8 mm skla, pomocí kovových koleček, které se pohybují po vodícím dílu. Sprchové dveře jsou vhodné také pro zděné sprchové kouty a díky absenci spodního vodícího profilu jsou vhodné pro bezbariérové kouty. Dveře lze kombinovat s pevnou stěnou BELVER BLACK a vytvořit tak praktický obdélníkový sprchový kout.Luxusní skleněné posuvné dveře do niky v kvalitní černé barvě hliníkových profilů. Plynulý a komfortní pohyb dveří zajišťují horní masivní bezúdržbová ložisková kola a spodní vodící díl. Díky absenci spodního vodícího profilu, vzniká ideální bezbariérový vstup do sprchy. Tyto dveře jsou vyrobeny ze skel o síle 8 mm. Dodává se v univerzálním pravém i levém provedení. Montáž sprchových dveří je možná jak na vaničku (standardně dodáváno bez vaničky) nebo přímo na podlahu. Při použití přímo na podlahu je velmi elegantním řešením pro odvod vody podlahový odtokový žlab. Dveře lze kombinovat s pevnou stěnou BELVER BLACK a vytvořit tak praktický obdélníkový sprchový kout. Podívejte se na nabídku designových doplňků Olsen Spa pro tyto elegantní sprchové dveře. A zpestřete design nové moderní koupelny. Vyberte si z naší bohaté nabídky, sprchové baterie, sprchové růžice a držáky sprchových růžic. Sprchové poličky a koupelnová chemie pro snadnou údržbu a pořádek v celé vaší koupelně. Sprchové hydromasážní panely posunou Vaše sprchování na zcela novou úroveň a stane se opravdovým zážitkem. Přednosti sprchových dveří HOPA BELVER BLACK: Sprchové dveře do niky Profily z hliníka Barva: černá Sklo: čiré 8 mm Designová madla Vodící profil s kovovými kolečkami Otevírání: posuvné Univerzální provedení: pravé / levé Bez vaničky Rozměry sprchových dveří HOPA BELVER BLACK: 100 × 195 cm – šířka vstupu 42 cm, montážní rozměr 98 – 101 cm 110 × 195 cm – šířka vstupu 47 cm, montážní rozměr 108 – 111 cm 120 × 195 cm – šířka vstupu 52 cm, montážní rozměr 118 – 121 cm 140 × 195 cm – šířka vstupu 62 cm, montážní rozměr 138 – 141 cm 150 × 195 cm – šířka vstupu 67 cm, montážní rozměr 148 – 151 cm ZÁRUKA 2 ROKY. Super výrobek HOPA Sprchové dveře BELVER BLACK BARVA rámu Černá, Rozměr A 140 cm, Směr zavírání Univerzální Levé / Pravé, Výplň Čiré bezpečnostní sklo 8 mm BCBELV14BC od top značky HOPA pohodlně pořídíte u nás právě za super peníze.