koupelnyOK.cz

HOPA Pevná stěna SMART PINA BARVA rámu Chrom/Leštěný hliník (ALU), Rozměr A 80 cm, Směr zavírání Univerzální Levé / Pravé, Výplň Grape bezpečnostní sklo 6 mm OLBPIN80CGBV

Tento velmi žádaný výrobek HOPA Pevná stěna SMART PINA BARVA rámu Chrom/Leštěný hliník (ALU), Rozměr A 80 cm, Směr zavírání Univerzální Levé / Pravé, Výplň Grape bezpečnostní sklo 6 mm OLBPIN80CGBV od známého předního výrobce HOPA jednoduše pořídíte právě nyní na našich stránkách opravdu levně! 3 411 Kč.
EAN: 575274
Produkt bez obrázku
Přejít do obchodu »
Značka: HOPA
3 411

Pevná stěna SMART – PINA je určena pouze pro montáž v kombinaci se sprchovými dveřmi do niky SMART – ALARO a SMART – SELVA. Kombinací těchto sprchových dveří a pevné stěny jednoduše vytvoříte atraktivní sprchový kout. Pevnou stěnu PINA nelze instalovat jako samostatnou stěnu. Neslouží jako samostatný sprchový kout nebo zástěna, je určena pouze pro sprchové dveře SMART – ALARO a sprchové dveře niky SMART – SELVA. Kombinací dveří a sprchových dveří vytvoříte sprchový kout. Je možné instalovat na sprchové vaničky nebo velmi elegantní přímo na podlahu. Při montáži přímo na podlahu jsou velmi efektivním řešením pro odvod vody podlahové odtokové žlaby. Podívejte se na bohatou nabídku designových doplňků Olsen Spa pro tento elegantní sprchový kout. A zpestřete design své nové koupelny. Vyberte si z naší bohaté nabídky, sprchová baterie skvěle doplní design vašeho sprchového koutu, sprchová růžice s masážními tryskami zajistí komfort při sprchování a držák sprchové růžice za skvělou cenu. Sprchové poličky a koupelnová chemie pro snadnou údržbu a pořádek v celé vaší koupelně. Sprchový hydromasážní panel posune Vaše sprchování na zcela novou úroveň a to se stane opravdovým zážítkem. Rozměry pevné stěny SMART – PINA: Barva hliníkového rámu: chrom Bezpečnostní sklo 6 mm čiré Montážní rozměr 70 cm: 680 – 700 × 1900 mm Montážní rozměr 80 cm: 780 – 800 × 1900 mm Montážní rozměr 90 cm: 880 – 900 × 1900 mm Montážní rozměr 100 cm: 980 – 1000 × 1900 mm ZÁRUKA 2 ROKY. Velmi žádaný produkt HOPA Pevná stěna SMART PINA BARVA rámu Chrom/Leštěný hliník (ALU), Rozměr A 80 cm, Směr zavírání Univerzální Levé / Pravé, Výplň Grape bezpečnostní sklo 6 mm OLBPIN80CGBV od výrobce s dobrým jménem HOPA můžete koupit zde teď za extra cenu.

Další produkty od výrobce HOPA