koupelnyOK.cz

HOPA Sprchové dveře do niky SMART ALARO BARVA rámu Chrom/Leštěný hliník (ALU), Rozměr A 90 cm, Směr zavírání Univerzální Levé / Pravé, Výplň Grape bezpečnostní sklo 6 mm OLBALA90CGBV

Levný produkt HOPA Sprchové dveře do niky SMART ALARO BARVA rámu Chrom/Leštěný hliník (ALU), Rozměr A 90 cm, Směr zavírání Univerzální Levé / Pravé, Výplň Grape bezpečnostní sklo 6 mm OLBALA90CGBV od naší známé značky HOPA můžete pořídit právě teď u nás se slevou. 4 311 Kč.
EAN: 575248
Produkt bez obrázku
Přejít do obchodu »
Značka: HOPA
4 311

Luxusní sprchové dveře do niky SMART-ALARO. Skleněné sprchové dveře se skládají z 6 mm bezpečnostního skla. Sklo je čiré. Dveře jsou vhodné také pro zděné sprchové kouty. Pantové otvírání zajistí komfortní používání a dlouhou životnost. Dveře lze kombinovat s pevnou stěnou SMART-PINA čímž vytvoříme sprchový kout. Dveře jsou v levém i pravém provedení (pouze čiré sklo). Montáž sprchových dveří je možná jak na vaničku (standardně dodáváno bez vaničky) nebo přímo na podlahu. Při použití přímo na podlahu jsou velmi elegantním řešením pro odvod vody podlahový odtokový žlab. Podívejte se na bohatou nabídku designových doplňků Olsen Spa pro tyto elegantní sprchové dveře. A zpestřete design nové moderní koupelny. Vyberte si z naší bohaté nabídky, sprchové baterie, sprchové růžice a držáky sprchových růžic. Sprchové poličky a koupelnová chemie pro snadnou údržbu a pořádek v celé vaší koupelně. Vanové vodopády posunou Vaše sprchování na zcela novou úroveň a stane se opravdovým zážitkem. Rozměry a parametry sprchového koutu SMART – ALARO: Barva hliníkového rámu: chrom Bezpečnostní čiré / GRAPE (pevné sklo 4 mm, dveřní sklo 6 mm) Jako madlo slouží hliníkový profil, který je na celou výšku dveřního skla Montážní rozměr pro velikost 70 cm: 68,5 – 70,5 × 190 cm, šířka vstupu 45 cm Montážní rozměr pro velikost 80 cm: 78,5 – 80,5 × 190 cm, šířka vstupu 55 cm Montážní rozměr pro velikost 90 cm: 88,5 – 90,5 × 190 cm, šířka vstupu 65 cm Montážní rozměr pro velikost 100 cm: 98,5 – 100,5 × 190 cm, šířka vstupu 75 cm Univerzální pravé / levé provedení ZÁRUKA 2 ROKY. Tento exkluzivní kus HOPA Sprchové dveře do niky SMART ALARO BARVA rámu Chrom/Leštěný hliník (ALU), Rozměr A 90 cm, Směr zavírání Univerzální Levé / Pravé, Výplň Grape bezpečnostní sklo 6 mm OLBALA90CGBV od výrobce s dlouholetou historií HOPA jednoduše můžete sehnat aktuálně za parádní cenu.