koupelnyOK.cz

GELCO IRENA sprchová vanička z litého mramoru, obdélník 130x100x3,5cm HI130100

Tento žádaný produkt GELCO IRENA sprchová vanička z litého mramoru, obdélník 130x100x3,5cm HI130100 od známého předního výrobce GELCO jednoduše pořídíte zde nyní za výhodné peníze! 13 571 Kč. EAN: 8590913828959
GELCO IRENA sprchová vanička z litého mramoru
Přejít do obchodu »
Značka: GELCO
13 571
Popis produktu

Litý mramor – materiál s tepelně-izolačními vlastnostmi, které oceníte při každém doteku Používá se pro výrobu sprchových vaniček, van, umyvadel i dalších produktů. Vyrábí se ze směsi mletého vápence, sklářského písku, polyesterové pryskyřice a barviv. Výrobky z litého mramoru se vyznačují vysokou pevností, stabilitou a elegantním designem. Sprchové vaničky Irena nabízíme v několika velkoformátových rozměrech. Vyznačují se striktně hranatými liniemi, absencí přední hrany a rovným dnem svažujícím se k zadní straně vaničky, kde je pod krytem zabudován sifon (vanička musí být instalována odpadem směrem ke stěně). Jedná se o designové řešení bez rušivých prvků. Vaničky Irena jsou bez nožiček a nejsou uzpůsobeny pro montáž nožiček (podezdít je možné pouze celoplošně) Hladké dno Hloubka vaničky je 2 cm Standardně je vanička dodáváná v bílém provedení, na objednávku lze dodat v barevném provedení dle vzorníku RAL Sifon není součástí vaničky Sprchové vaničky z litého mramoru řady G5 jsou léty prověřené a spolehlivé. Série nabízí širokou nabídku rozměrů a tvarů. Standardně jsou vyráběny v bílé barvě a s protiskluzovou úpravou. Předností vaniček z litého mramoru je dokonalost hrany a roviny. Nechali jsme vyniknout přesné a čisté linie a nabízíme i vaničky s hladkým dnem. Testy prokázaly minimální kluzný efekt povrchu, noha bezpečně přilne k hladkému dnu, a proto je i tato varianta bezpečná. EAN: 8590913828959. Levný výrobek GELCO IRENA sprchová vanička z litého mramoru, obdélník 130x100x3,5cm HI130100 od společnosti s úžasnou pověstí GELCO snadno můžete získat tady a teď za báječnou cenu.
Vynikající produkt seženete bez obtíží tady a teď na našich stránkách v populární kategorii sprchy a příslušenství. Nyní můžete koupit vyjímečné zboží z této kategorie za výhodné peníze.