koupelnyOK.cz

HOPA 3-dílné sprchové dveře do niky MELIDE BARVA rámu Chrom/Leštěný hliník (ALU), Rozměr A 110 cm, Směr zavírání Univerzální Levé / Pravé, Výplň Čiré bezpečnostní sklo 5 mm OLBMELID110CC

Vysoce kvalitní produkt HOPA 3-dílné sprchové dveře do niky MELIDE BARVA rámu Chrom/Leštěný hliník (ALU), Rozměr A 110 cm, Směr zavírání Univerzální Levé / Pravé, Výplň Čiré bezpečnostní sklo 5 mm OLBMELID110CC od značky s dlouholetou tradicí HOPA můžete dostat právě nyní na našich stránkách za neuvěřitelně výhodnou cenu. 6 291 Kč.
EAN: 1116648
Produkt bez obrázku
Přejít do obchodu »
Značka: HOPA
6 291

Robustní 3-dílné sprchové dveře do niky MELIDE s moderním designem. Sprchové dveře s posuvným otvíráním představují praktické řešení pro zděné kouty a niky v rozměru 90 – 110 cm. Díky posuvu dvou dveřních skel vzniká větší vstupní otvor než u 2-křídlých zástěn. Univerzální pravé i levé provedení. Sprchové dveře tvoří posuvné skleněné stěny, řeší atypické vstupy v prostorných koupelnách. Velmi luxusní vzhled. Dodává se v univerzálním pravém i levém provedení. Montáž sprchových dveří je možná jak na vaničku (standardně dodáváno bez vaničky) nebo přímo na podlahu. Při použití přímo na podlahu je velmi elegantním řešením pro odvod vody podlahový odtokový žlab. Podívejte se na bohatou nabídku designových doplňků Olsen Spa pro tyto elegantní sprchové dveře. Zpestřete design nové moderní koupelny. Vyberte si z naší bohaté nabídky sprchové hadice, sprchové růžice a držáky sprchových růžic. Sprchové poličky a koupelnová chemie pro snadnou údržbu a pořádek v celé vaší koupelně. Vanové vodopády posunou Vaše sprchování na zcela novou úroveň a stane se opravdovým zážitkem. Parametry sprchové zástěny MELIDE: 3- dílná zástěna (1x pevné sklo, 2x posuvné sklo) Barva hliníkového rámu: chrom Bezpečnostní čiré sklo 5 mm Univerzální pravé / levé provedení Rozměry sprchové zástěny MELIDE: Montážní rozměr pro šířku 90 cm: 86,9-90,9 × 195 cm, šířka vstupu 31 cm Montážní rozměr pro šířku 100 cm: 96,9-100,9 × 195 cm, šířka vstupu 38 cm Montážní rozměr pro šířku 110 cm: 106,9-110,9 × 195 cm, šířka vstupu 44 cm ZÁRUKA 2 ROKY. Tento velmi oblíbený výrobek HOPA 3-dílné sprchové dveře do niky MELIDE BARVA rámu Chrom/Leštěný hliník (ALU), Rozměr A 110 cm, Směr zavírání Univerzální Levé / Pravé, Výplň Čiré bezpečnostní sklo 5 mm OLBMELID110CC od výrobce s dlouholetou historií HOPA máte možnost sehnat u nás nyní za mimořádně nízkou cenu.