koupelnyOK.cz

HOPA Sprchový kout SMART MURO BARVA rámu Chrom/Leštěný hliník (ALU), Rozměr A 80 cm, Rozměr B 80 cm, Směr zavírání Univerzální Levé / Pravé, Výplň Čiré bezpečnostní sklo 4 / 6 mm OLBMUR80CCBV

Nejprodávanější produkt HOPA Sprchový kout SMART MURO BARVA rámu Chrom/Leštěný hliník (ALU), Rozměr A 80 cm, Rozměr B 80 cm, Směr zavírání Univerzální Levé / Pravé, Výplň Čiré bezpečnostní sklo 4 / 6 mm OLBMUR80CCBV od skvělé a známé značky HOPA je k získání online za výprodejovou cenu! 5 391 Kč.
EAN: 575224
Produkt bez obrázku
Přejít do obchodu »
Značka: HOPA
5 391

Moderní řešením pro Vaši koupelnu je čtvrtkruhový sprchový kout SMART – MURO od Olsen Spa. Sprchový kout vyniká kvalitním zpracováním pevného hliníkového rámu v barvě chromu, který spolu s bezpečnostním dveřním sklem o síle 6 mm zajistí jeho dokonalou těsnost a pevnost konstrukce. Čtvrtkruhový sprchový kout SMART-MURO vyniká vysoce kvalitním zpracováním a spolehlivou funkčností všech součástí a materiálů. Podívejte se na nabídku doplňků Olsen Spa pro tento elegantní sprchový kout, které zvýrazní Vaši novou moderní koupelnu. Vyberte si z naší bohaté nabídky sprchových baterií, sprchových růžic a jejich držáků, sprchových poliček a doplňků pro snadnou instalaci a údržbu celé vaší koupelny. S použitím sprchových hydromasážních panelů dostane Vaše sprchování nový rozměr a stane se opravdovým zážitkem. Pro Váš maximální komfort doporučujeme také sprchová madla, které také zvyšují Vaši bezpečnost. Rozměry sprchového koutu SMART – MURO Rám: hliníkový v barvě chrom Śklo: bezpečnostní čiré / GRAPE (pevné sklo 4 mm, dveřní sklo 6 mm) Madlo: hliníkový profil, který je na celou výšku dveřního skla Ložiskové pojezdy s vysokou životností výrazně usnadňující údržbu, spodní odklápěcí Montážní rozměr: 78,5 – 79,5 x 78,5 – 79,5 x 190 cm, 88,5 – 89,5 × 88,5 – 89,5 × 190 cm, R550 Šířka vstupu: 48, 56 cm ZÁRUKA 2 ROKY. Kvalitní výrobek HOPA Sprchový kout SMART MURO BARVA rámu Chrom/Leštěný hliník (ALU), Rozměr A 80 cm, Rozměr B 80 cm, Směr zavírání Univerzální Levé / Pravé, Výplň Čiré bezpečnostní sklo 4 / 6 mm OLBMUR80CCBV od dodavatele se skvělou pověstí HOPA pořídíte nyní za extra cenu.